________________

  • Kurs i tenkning og skriving - for skrivere av viktige dokumenter
    Dette kurset hjelper kunnskapsteam å tenke strukturert rundt en problemstilling bidrar til raskere/bedre kunnskapsproduksjon og høyere gjenbruksverdi av intellektuell kapital i kunnskapsorganisasjoner. Kurset brukes av store statlige og private virksomheter hvor små beslutningsforbedringer gir store økonomiske eller samfunnsmessige utslag. Kundereferanser - Econ Analyse, Pöyry Consulting, DnB Shipping/Offshore/Logistikk, Fokus Bank, PwC, Statnett, Direktoratet for økonomistyring, Telenor.
  • Jazzcode in English
  • Be om et tilbud fra Jazzcode
    Klikk her eller ring Carl Størmer +4792280846 hvis du ønsker å få et uforpliktende tilbud fra Jazzcode
  • Informasjon om kurs og foredrag
    Les her om foredrag og kurs eller kontakt Carl Størmer på +4792280846 eller epost carl at jazzcode.com
  • Kurs: Lær å si det viktigste først
    Les mer om kurset Prepare, Produce, Present som Carl tilbyr profesjonelle team - analytikere, konsulenter og andre som forberedet beslutninger med store økonomiske konsekvenser. Referanse kunder DnB Bank, Pricewaterhouse Coopers, Pöyry, Stanett, Statoil, m.fl.
  • About Carl Stormer and jazzcode
  • Skryt fra norske kunder
    Hør korte YouTube videoer med norske kunder og publikum om JazzCode
  • Client testimonials (english)
    Video interview with clients (McKinsey, Oracle, Tine) talking about the JazzCode.
  • JazzCode references
    Check out past clients of the JazzCode.
  • JazzCode alumni
    Check out who has appeared with JazzCode

JazzCode Live

  • 0709_hstferie_i_usa_053
    JazzCode performances
My Photo

Tuesday, November 29, 2011

Thursday, November 17, 2011

Monday, November 07, 2011

Thursday, September 15, 2011

Friday, September 09, 2011

Saturday, August 13, 2011

Monday, August 01, 2011

Friday, May 13, 2011

Tuesday, April 26, 2011

Wednesday, April 20, 2011